Ana Sayfa / Danışmanlar/ Begüm Eser
Begüm Eser

Begüm Eser

Türkçe

Psikolog

Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamış olan ve yetişkinlerle çalışan bir psikoterapisttir. 

En Yakın Uygunluk Takvimi

01 Ara 11:00

Görüntülü Pratik Seans

Begüm Eser

Lisans eğitiminde Çukurova Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olan Begüm Eser, bu süreçte hastane ve ruh sağlığında stajyer psikolog olarak görev almıştır. Çağ Üniversitesinde yüksek lisansını, 'depresyon, obsesif inanışlar ve üstbilişler' üzerine yazdığı tez ile bitirmiştir. Şu anda Okan Üniversitesinde doktora yapmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamıştır ve yetişkinlerle çalışan psikoterapist olarak çalışmaktadır.

Mesleki Sertifika ve Ödüller

Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi

Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
2 Kredi / DK.

Randevu Al

Görüntülü Pratik Seans

Tek seferlik bir ödemeyle 20 dakikalık görüntülü ya da sesli görüşme hakkı elde ettiğiniz bu seans türü, yoğun ve hızlı bir hayata sahip olan kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır. Evde, yolda, ofiste kendinizi iyi hissetmek istediğinizde, Pratik Seans aklınızı kurcalayan bir konudan kurtulmak için en pratik çözüm olacaktır. istediğinizde Pratik seansta randevu metodu yerine anlık görüşme metodu kullanılır. Böylece kullanıcı, danışmanından anlık ya da günlük sorunlarıyla ilgili gerekli tavsiyeleri hızlı bir şekilde alabilir. Eğer sorunlarınızın üstüne daha çok eğilmek istiyorsanız ve kısa sürede çözülemeyeceğini düşünüyorsanız pratik seanslar yerine standart seanslara yönelmenizi öneririz.
100 100 Kredi
Süre 20 Dk.

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
200 200 Kredi
Süre 50 Dk.