Ana Sayfa / Danışmanlar/ Hatice Ertuğrul
Hatice Ertuğrul

Hatice Ertuğrul

Türkçe

Psikolog

Uzmanlık alanı bebek,çocuk ve ergen psikolojisidir. 12 senedir uzman psikolog olarak çalışmaktadır. 

En Yakın Uygunluk Takvimi

22 Tem 12:00

Görüntülü Pratik Seans

Hatice Ertuğrul

12 Senedir Uzman Psikolog olarak çalışıyor. Bebek,çocuk ve ergen psikolojisi uzmanlık alanlarındandır. Üniversite eğitimi sırasında İstanbul Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi, Ankara Başkent Üniversitesi hastanesinde, Adana Yaprak Psikiyatri Merkezi ve İstanbul Mavi Martı Psikolojik Danışmanlık Merkezinde staj yaptı. Lisans eğitimi sürecinde WISC-R ve projektif testlerinin eğitimini aldı. Ayrıca nöropsikolojik testlerin ve okul olgunluğu ile ilgili testlerin eğitimlerini aldı. 2015 Yılında tamamladığı, Psikiyatrist Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilen 4 yıllık Bilişsel Davranışçı Terapist ünvanını aldı. Meslek hayatına özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezinde otizm, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, zeka geriliği ve davranış bozukluğu gibi sıkıntıları olan çocuk ve ailelerle çalıştı. İstanbul'da özel bir eğitim kurumunda 3 sene psikolog olarak çalıştı. Daha sonrasında dört sene özel bir klinikte uzman psikolog olarak calıştı, hem de özel anaokullarında ailelere ve çocuklara danışmanlık yaptı, hala da danışmanlık yapmaya devam ediyor. 

Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
2 Kredi / DK.

Randevu Al

Görüntülü Pratik Seans

Tek seferlik bir ödemeyle 20 dakikalık görüntülü ya da sesli görüşme hakkı elde ettiğiniz bu seans türü, yoğun ve hızlı bir hayata sahip olan kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır. Evde, yolda, ofiste kendinizi iyi hissetmek istediğinizde, Pratik Seans aklınızı kurcalayan bir konudan kurtulmak için en pratik çözüm olacaktır. istediğinizde Pratik seansta randevu metodu yerine anlık görüşme metodu kullanılır. Böylece kullanıcı, danışmanından anlık ya da günlük sorunlarıyla ilgili gerekli tavsiyeleri hızlı bir şekilde alabilir. Eğer sorunlarınızın üstüne daha çok eğilmek istiyorsanız ve kısa sürede çözülemeyeceğini düşünüyorsanız pratik seanslar yerine standart seanslara yönelmenizi öneririz.
150 150 Kredi
Süre 20 Dk.

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
300 300 Kredi
Süre 50 Dk.