Ana Sayfa / Danışmanlar/ Mine YÜCEL
Mine YÜCEL

Mine YÜCEL

Türkçe

Psikolog

 Duygu Odaklı, Bilişsel Davranışçı ve Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) Terapisi ile aile, çift, yetişkin ve ergen danışanları ile seanslar gerçekleştiriyor. 

Mine YÜCEL

Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünde başarı burslu okuyarak şeref öğrencisi olarak tamamladı. Ayrıca lisans dönemimde Polonya Varşova’da SWPS Üniversitesi’nde Erasmus tecrübesi de edinme imkanı bulabildi. Yüksek Lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Sinirbilimler alanında bir sene aktif hastanede bulunarak dikkat, bellek ve depresyon testlerini içeren tez çalışmalarıyla tamamladı. Multipl Skleroz’lu bireyler ile dikkat fonksiyonunu incelediği ve bireysel danışmanlık verdiği süreç oldukça verimliydi.
Ek olarak MMPI Kişilik Envanteri uygulayıcı ve Aile Danışmanlığı eğitimleri sonrasında sertifikaları bulunmaktadır. Sekiz haftalık MBCT (Mindfulness Odaklı Bilişsel  Terapi) eğitimini de tamamladı. Duygu Odaklı, Bilişsel Davranışçı ve Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) Terapi alanlarında destek vermeyi ve uzmanlaşmayı sürdürüyor.   Aile, çift, yetişkin ve ergen danışanları ile terapi seansları gerçekleştiriyor. Mesleğini severek, araştırarak ve iyi iletişim ile sürdürdüğüne inanıyor. İlgili olduğu alanlarda danışanlarının iyileşme yolculuklarında destek olmak istiyor.

Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
2 Kredi / DK.

Randevu Al

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
150 150 Kredi
Süre 50 Dk.