Ana Sayfa / Danışmanlar/ Murat Özdemir
Murat Özdemir

Murat Özdemir

Psikolog

Travma odaklı psikososyal eğitmendir. Başta Öz Şefkat konusu olmak üzere psikolojinin çeşitli alanlarında çalışmaktadır.

En Yakın Uygunluk Takvimi

21 Tem 06:00

Görüntülü Pratik Seans

Murat Özdemir

Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirdi ve lisans sürecinin son yılı Mersin Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı. Üniversite boyunca çeşitli alanlarda 4 ayrı staj yaptı, travma odaklı psikososyal destek ekibinin 2. jenerasyon eğitmeni olarak görev alıyor. Şu an Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programına devam ediyor. Başta Öz Şefkat konusu olmak üzere psikolojinin çeşitli alanlarında çalışıyor.

Aldığı Eğitimler
* 250+ saat Travma eğitimi
* Çocuk Ergen Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği)

Test Eğitimleri
* Denver 2
* Cattel 2A - Cattel 3A
* Good Enough
* Gessel
* Metrapolitan Okul Olgunluğu Testi
* Bender Gestalt
* Benton
* Frostig
* Agte
* Peabody
* Porteus

Mesleki Sertifika ve Ödüller

Denver Gelişim Envanteri Uygulayıcı Sertifikası

 

Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
2 Kredi / DK.
Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0850 888 XX XX nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 Kredi / DK.
Hızlıca çözülebilecek problem ve sorular için mesajı tercih edebilirsiniz.
0 Kredi / MESAJ

Randevu Al

Görüntülü Pratik Seans

Tek seferlik bir ödemeyle 20 dakikalık görüntülü ya da sesli görüşme hakkı elde ettiğiniz bu seans türü, yoğun ve hızlı bir hayata sahip olan kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır. Evde, yolda, ofiste kendinizi iyi hissetmek istediğinizde, Pratik Seans aklınızı kurcalayan bir konudan kurtulmak için en pratik çözüm olacaktır. istediğinizde Pratik seansta randevu metodu yerine anlık görüşme metodu kullanılır. Böylece kullanıcı, danışmanından anlık ya da günlük sorunlarıyla ilgili gerekli tavsiyeleri hızlı bir şekilde alabilir. Eğer sorunlarınızın üstüne daha çok eğilmek istiyorsanız ve kısa sürede çözülemeyeceğini düşünüyorsanız pratik seanslar yerine standart seanslara yönelmenizi öneririz.
60 60 Kredi
Süre 20 Dk.

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
100 100 Kredi
Süre 50 Dk.