Şerife Günaydın Karaköse

Şerife Günaydın Karaköse

Türkçe

Mindfulness Temelli Hareket, Nefes ve Meditasyon Eğitmeni

Beden-zihin birliğini sağlamaya yönelik çalışmalar sunuyor. 

Bu uzmanımız ile tarihinde randevunuz bulunmaktadır.

Şerife Günaydın Karaköse

Avukat-Yazar Şerife Günaydın Karaköse, 1980 Adana doğumlu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Çağ Üniversitesi Özel Kamu Hukuku Yüksek Lisansı'nı bitirmekle hukuk dünyasına girdi ve avukatlık mesleğine halen devam ediyor. "Three", "The Shadow House","Happiest Hour" , "Uzaya Kaçan Küpe" ve "Keyfi Yanılsamalar" isimli kitapları; Amazon ve Barnes&Noble platformlarında yayımlandı. Kaleme aldığı yazılar KafkaOkur, Uplifers, Hiperaktivist, Kakımlıcom ve LivetoBloom platformlarında da periyodik olarak yayımlanıyor. “Mindfulness Temelli Hareket, Nefes ve Meditasyon Rehberliği” ile beden-zihin birliğini sağlamaya yönelik çalışmalar sunan Şerife Günaydın Karaköse; bu konuda ebeveynlere terapötik etkiler yaşayabilecekleri bir alan açıyor.

Mesleki Sertifika ve Ödüller

Advayta Yoga Uzmanlık Sertifikası-200HTT

Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
2 Kredi / DK.

Randevu Al

Görüntülü Pratik Seans

Tek seferlik bir ödemeyle 20 dakikalık görüntülü ya da sesli görüşme hakkı elde ettiğiniz bu seans türü, yoğun ve hızlı bir hayata sahip olan kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır. Evde, yolda, ofiste kendinizi iyi hissetmek istediğinizde, Pratik Seans aklınızı kurcalayan bir konudan kurtulmak için en pratik çözüm olacaktır. istediğinizde Pratik seansta randevu metodu yerine anlık görüşme metodu kullanılır. Böylece kullanıcı, danışmanından anlık ya da günlük sorunlarıyla ilgili gerekli tavsiyeleri hızlı bir şekilde alabilir. Eğer sorunlarınızın üstüne daha çok eğilmek istiyorsanız ve kısa sürede çözülemeyeceğini düşünüyorsanız pratik seanslar yerine standart seanslara yönelmenizi öneririz.
60 60 Kredi
Süre 20 Dk.

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
80 80 Kredi
Süre 50 Dk.